שלושה ספרים שונים, והמכנה המשותף לכולם – דמויות מופת:

can you buy Lyrica in mexico עברי אנוכי – אברהם ש’ רקנטי, משלוניקי לירושלים – ביוגרפיה של לוחם ומנהיג, יו”ר המזרחי והרוויזיוניסטים בשאלוניקי שביוון, על רקע התקופה.

Read Full Article גדולים מהחיים – אוהבי התורה, אוהבי ארץ ישראל, שמונה סיפורים לנוער.

http://weband.co.uk/portfolios/gripe-water-baby/ דמותו המאירה של מרן הרב (קוק) – ספר לילדים על הרב אברהם יצחק הכהן קוק.

עברי אנוכי

עברי אנוכי

הספר מסרטט את תולדות חייו של אברהם ש’ רקנטי — שנולד לקראת סוף המאה התשע עשרה ונפטר לקראת סוף המאה העשרים — על רקע תקופתו ועל רקע העיר בה נולד וגדל. שלוניקי (Thessaloniki) הייתה לא רק מרכז רוחני ומקלט לנרדפים, אלא מרכז עצמאי ייחודי ואוטונומיה לאומית, עיר הנמל היחידה בעולם שבמשך שנים רבות שבתו בה הנמל והמסחר ביום השבת. רקנטי כיהן בה כיו”ר תנועת המזרחי וכיו”ר התנועה הרוויזיוניסטית. הספר מספר על העיר הייחודית הזו מבחינת יהדותה תוך שהוא מספר על רקנטי.

ספר גדולים מהחיים

גדולים מהחיים

הספר “גדולים מהחיים” מספר את סיפורם של יהודים חכמים, ידועים יותר וידועים פחות, אשר אהבו את תורת ה’ אהבה ללא מיצרים, וביחד עם התורה אהבו גם את ארץ ישראל אהבה טבעית, פשוטה וחמה.  

בתורכיה ובמרוקו, בארץ ישראל, בצרפת ובאלג’יר חיו יהודים בהשראת שתי האהבות הגדולות הללו, לה’ ולציון. משחר ילדותם רקמו את חלום גאולת ישראל, ולאורך כל ימי חייהם חתרו למימוש חלומם – מי עלי ספר, מי בסוד שיח ומי במעשה. 

ספר דמותו המאירה של הרב קוק

דמותו המאירה של מרן הרב קוק

הרב אברהם יצחק הכהן קוק (ט”ז באלול תרכ”ה, 7 בספטמבר 1865 – ג’ באלול תרצ”ה, 1 בספטמבר 1935) היה הרב הראשי האשכנזי הראשון לארץ ישראל, פוסק, מקובל והוגה דעות. הוא נחשב לאחד מאבות הציונות הדתית. הספר מספר את תולדות חייו לילדים.